products

1000W T9+ Bitcoin Mining Device Testowany OEM PSU Miner P

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Antminer
Orzecznictwo: CE FCC
Numer modelu: Antminer T9+
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / karton
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, kryptowaluta
Możliwość Supply: 100
Szczegóły informacji
Nazwa handlowa: Bitmain Pobór energii: 1350 W.
Szyfrowanie: tak Algorytm: SHA 256
moc znamionowa: > 1000W Hashrate: 10,5T +/-10%
Producent chipsetu:: ATI Pojemność pamięci wideo: 256mb
Status produktów: Używany Typ interfejsu wyjściowego: DVI
High Light:

OEM Bitcoin Mining Device

,

1000 W Bitcoin Mining Device

,

1000 W PSU Bitcoin Miner


opis produktu

Testowane urządzenie do wydobywania bitcoinów T9+ z zasilaczem OEM używanym Bitcoin Miner

 

Opis

Model Antminer T9+ (10,5 tys.) to kolejny górnik bitcoinów firmy Bitmain mining Company.Wykorzystuje algorytm SHA-256 z maksymalnym hashrate 11,5Th/s przy poborze mocy 1450W.

 

Bitmain Antminer T9+ (10,5 tys.)

Jest wiele do powiedzenia na temat tej platformy, ponieważ oferuje użytkownikom niezapomniane wrażenia z kopania.Ma szybkość mieszania 10,5 TH/s i pobór mocy 1450 W.Istnieją trzy płyty wiórowe, a górnik wykorzystuje układ BM1387, którego rozmiar to 16 nm.Otrzymujesz 171 chipów, a urządzenie korzysta z interfejsu Ethernet.
Producent kierował do tego zadania nowicjuszy i górników na dużą skalę.Dzięki umiarkowanemu zużyciu energii możesz z łatwością używać tej koparki w domu.Konfiguracja jest łatwa, a górnicy mogą za pomocą tej jednostki wydobyć w sumie 42 monety.
Niektóre z dochodowych monet to między innymi Bitcoin, BitcoinCash, eMark, Unbreakable.Możesz użyć tego górnika i dołączyć do dużej puli wydobywczej, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.Niektóre z basenów wydobywczych to AntPool, NiceHash, SlushPool, ViaBTC i inne.Idź i kup to urządzenie od producenta lub wybranych sklepów.

 

Funkcja produktu Product

1. Antminer T9+

2. Nazwa marki: Bitmain

3. Algorytm: SHA-256

4. Hashrate: 10,5T +/-10%

5. Szyfrowanie: Tak

6. Status produktów: zapas, używany

Model Antminer T9+ (10,5Th) z algorytmu Bitmain mining SHA-256 z maksymalnym hashrate 10,5Th/s przy poborze mocy 1432W.

 

Specyfikacje

Producent

Bitmain

Model

Antminer T9+ (10,5 tys.)

Wydanie

Styczeń 2018

Rozmiar

125x190x320mm

Waga

4200g

Płyty wiórowe

3

Nazwa chipa

BM1387

Rozmiar chipa

16nm

Liczba żetonów

162

Poziom hałasu

76dB

Fani)

2

Moc

1432W

Przewody

10*6pin

Napięcie

11,60 ~ 13,00 V

Berło

Ethernet

Temperatura

0 - 40 °C

Wilgotność

5 - 95%

 

Proces wydobywczy
1. Wydobycie to proces zwiększania podaży bitcoinów.Wydobywanie chroni również bezpieczeństwo systemu bitcoin, zapobiega nieuczciwym transakcjom i unika „podwójnej płatności”, co oznacza wielokrotne wydawanie tego samego bitcoina.Górnicy oferują algorytmy dla sieci bitcoinowych w zamian za możliwość zdobycia nagród w bitcoinach.Górnicy weryfikują każdą nową transakcję i rejestrują ją w księdze głównej.Co 10 minut zostanie „wydobyty” nowy blok, a każdy blok zawiera wszystkie transakcje od generacji poprzedniego bloku do chwili obecnej, które są kolejno dodawane do łańcucha bloków.Transakcje zawarte w bloku i dodane do łańcucha blokowego nazywamy transakcjami „potwierdzonymi”.Po „potwierdzeniu transakcji” nowy właściciel może wydać bitcoin, który otrzyma w transakcji.
2. Górnicy w procesie Wydobycia otrzymują dwa rodzaje nagród: nową nagrodę walutową za utworzenie nowego bloku oraz opłatę transakcyjną za transakcję zawartą w bloku.Aby zdobyć te nagrody, górnicy rywalizują o rozwiązanie problemu matematycznego opartego na zaszyfrowanym algorytmie haszującym, czyli o użycie maszyny do wydobywania bitcoinów do obliczenia algorytmu haszującego.Wymaga to dużej mocy obliczeniowej, ile trwa proces obliczeniowy i czy wyniki obliczeń są dobre czy złe.Jako dowód obciążenia obliczeniowego górników nazywa się to „dowodem obciążenia pracą”.Mechanizm konkurencji algorytmu oraz mechanizm, dzięki któremu zwycięzca ma prawo rejestrować transakcje na blockchainie zapewniają bezpieczeństwo bitcoinów.
3. Górnicy otrzymują również opłaty transakcyjne.Każda transakcja może zawierać opłatę transakcyjną, która jest różnicą między wejściem i wyjściem każdej transakcji.Górnik, który z powodzeniem „wykopie” nowy blok w trakcie kopania, może uzyskać wszystkie „wskazówki” dotyczące transakcji zawarte w bloku.Wraz ze spadkiem wynagrodzenia za wydobycie i wzrostem liczby transakcji w każdym bloku, udział opłaty transakcyjnej w dochodach górników będzie stopniowo wzrastał.Po 2140 wszystkie zarobki górników będą składać się z opłat transakcyjnych.
4. Mining to proces decentralizacji rozliczeń, a każde rozliczenie weryfikuje i rozlicza przetworzoną transakcję.Mining chroni bezpieczeństwo systemu bitcoin i osiąga konsensus całej sieci bitcoin bez centralnej organizacji.Wynalezienie kopania sprawia, że ​​bitcoin jest bardzo wyjątkowy.Ten zdecentralizowany mechanizm bezpieczeństwa jest podstawą pieniądza elektronicznego typu point-to-point.Nagroda i opłata transakcyjna za rzucanie nowych monet są rodzajem mechanizmu motywacyjnego, który może regulować zachowanie górników i bezpieczeństwo sieci, a jednocześnie uzupełniać emisję walutową bitcoina.

 

Nasze Usługi

1. Zupełnie nowa sprzedaż górników

2. Używane usługi testowania i naprawy górników

3. Wykorzystane źródła górników

4. Responsywna odpowiedź

5. Profesjonalna wiedza w zakresie górnictwa

6. Dostępna usługa Dropshipping

 

FAQ

1. Jak mogę Ci zaufać?

Odp.: możemy zrobić dla ciebie Escrow, o ile chcesz zapłacić opłatę transakcyjną.

 

2. Jeśli moi górnicy nie działają, co mogę zrobić?

Odp.: wszyscy górnicy zostaną przetestowani przed wysyłką.Przejrzymy zespół i pomożemy rozwiązać problem dotyczący problemów programistycznych.W przypadku dużej ilości zapewnimy zapasowe akcesoria, takie jak tablica kontrolna, tablica rozdzielcza, które można natychmiast wymienić.Więcej rabatów można negocjować.

 

3. Czy wydobycie nadal się opłaca?

O: Trudno powiedzieć.

 

4. Jakie modele są najlepsze?

O: To zależy.Koszt energii elektrycznej, budżet, znajomość rynku itp. to elementy, które należy wziąć pod uwagę.

 

Więcej pytań do omówienia.

Szczegóły kontaktu
admin

Numer telefonu : +8615815210499

WhatsApp : +008615627936002