DOGE Bitmain Antminer Apw3++

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Antminer
Orzecznictwo: CE FCC
Numer modelu: L3+
Minimalne zamówienie: 1 szt
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 sztuka / karton
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, kryptowaluta
Możliwość Supply: 100
Nazwa handlowa: ANTMINER Szyfrowanie: tak
Moc znamionowa:: 701W - 800W Algorytm: Zaszyfruj
Hashrate: 504mh/s Dimmension: 298,0 * 129,6 * 187,5 mm
Pojemność pamięci wideo: DDR3 Status produktów: Używany
Typ interfejsu wyjściowego: DVI Monety górnicze: Litcoiny/Doże
moc: 800w Tablice haszujące: 3)
High Light:

DOGE Bitmain Antminer Apw3++

,

LTC Bitmain Antminer Apw3++

,

800W Bitmain Antminer Apw3++

DOGE Miner Używany Antminer L3 + 504M +/-10% z OEM PSU LUB APW3 ++ LTC Miner

 

Opis

Antminer L3+ jest dodatkiem do flagowej marki Bitmain Antminer Application Specific Integrated Circuit.Produkuje go Bitmain, gigant w branży wydobywczej.Wprowadzona na rynek w 2013 roku marka Antminer jest jedną z wiodących marek pod względem specyfikacji technicznych i doskonałości w jakości produkowanych koparek.Antminer ma ponad 75% udział w światowym przemyśle wydobywczym.
Ze względu na popularność Litecoina pojawił się popyt na sprzęt do kopania, który może kopać monety.Bitmain wyprodukował i rozpoczął wysyłkę serii Antminer L3 od końca 2016 roku. Seria L3 składa się z L3+ (504Mh), L3++(580Mh), L3++(596) i L3+(600Mh).Wszystkie modele L3 są wyposażone w imponujący układ ASIC BM1485 Litecoin.
BM1485 jest pierwszym użytecznym układem scalonym (ASIC) Litecoin do wydobywania Litecoin.Każda koparka Litecoin ma w swojej strukturze 288 takich chipów.Górnicy Litecoin są również znani jako górnicy Scrypt.
Górnicy L3 mogą wydobywać dowolną monetę za pomocą algorytmu Scrypt.

 
Specyfikacja

ProducentBitmain
ModelAntminer L3+ (504Mh +/- 10%)
WydanieCzerwiec 2017
Rozmiar188x130x352mm
Waga4400g
Płyty wiórowe4
Nazwa chipaBM1485
Liczba żetonów288
Poziom hałasu70dB
Fani)2
Moc800W
Przewody9*6 pinów
Napięcie11,6 ~ 13,0 V
BerłoEthernet
Temperatura0 - 40 °C
Wilgotność5 - 95%

 

Proces wydobywczy
1. Wydobycie to proces zwiększania podaży bitcoinów.Wydobywanie chroni również bezpieczeństwo systemu bitcoin, zapobiega nieuczciwym transakcjom i unika „podwójnej płatności”, co oznacza wielokrotne wydawanie tego samego bitcoina.Górnicy oferują algorytmy dla sieci bitcoinowych w zamian za możliwość zdobycia nagród w bitcoinach.Górnicy weryfikują każdą nową transakcję i rejestrują ją w księdze głównej.Co 10 minut zostanie „wydobyty” nowy blok, a każdy blok zawiera wszystkie transakcje od generacji poprzedniego bloku do chwili obecnej, które są kolejno dodawane do łańcucha bloków.Transakcje zawarte w bloku i dodane do łańcucha blokowego nazywamy transakcjami „potwierdzonymi”.Po „potwierdzeniu transakcji” nowy właściciel może wydać bitcoin, który otrzyma w transakcji.
2. Górnicy w procesie Wydobycia otrzymują dwa rodzaje nagród: nową nagrodę walutową za utworzenie nowego bloku oraz opłatę transakcyjną za transakcję zawartą w bloku.Aby zdobyć te nagrody, górnicy rywalizują o rozwiązanie problemu matematycznego opartego na zaszyfrowanym algorytmie haszującym, czyli o użycie maszyny do wydobywania bitcoinów do obliczenia algorytmu haszującego.Wymaga to dużej mocy obliczeniowej, ile trwa proces obliczeniowy i czy wyniki obliczeń są dobre czy złe.Jako dowód obciążenia obliczeniowego górników nazywa się to „dowodem obciążenia pracą”.Mechanizm konkurencji algorytmu oraz mechanizm, dzięki któremu zwycięzca ma prawo rejestrować transakcje na blockchainie zapewniają bezpieczeństwo bitcoinów.
3. Górnicy otrzymują również opłaty transakcyjne.Każda transakcja może zawierać opłatę transakcyjną, która jest różnicą między wejściem i wyjściem każdej transakcji.Górnik, który z powodzeniem „wykopie” nowy blok w trakcie kopania, może uzyskać wszystkie „wskazówki” dotyczące transakcji zawarte w bloku.Wraz ze spadkiem wynagrodzenia za wydobycie i wzrostem liczby transakcji w każdym bloku, udział opłaty transakcyjnej w dochodach górników będzie stopniowo wzrastał.Po 2140 wszystkie zarobki górników będą składać się z opłat transakcyjnych.
4. Mining to proces decentralizacji rozliczeń, a każde rozliczenie weryfikuje i rozlicza przetworzoną transakcję.Mining chroni bezpieczeństwo systemu bitcoin i osiąga konsensus całej sieci bitcoin bez centralnej organizacji.Wynalezienie kopania sprawia, że ​​bitcoin jest bardzo wyjątkowy.Ten zdecentralizowany mechanizm bezpieczeństwa jest podstawą pieniądza elektronicznego typu point-to-point.Nagroda i opłata transakcyjna za rzucanie nowych monet są rodzajem mechanizmu motywacyjnego, który może regulować zachowanie górników i bezpieczeństwo sieci, a jednocześnie uzupełniać emisję walutową bitcoina.

 

Najbardziej wydajni górnicy Bitcoin
Dobry sprzęt do kopania bitcoinów musi mieć wysoki współczynnik haszowania.Ale równie ważna jest wydajność.
Wydajna koparka Bitcoin oznacza, że ​​płacisz mniej kosztów energii elektrycznej za hash.
Aby zwiększyć Twoją efektywność, są też firmy, które pozwolą Ci zamówić sprzęt do swojego magazynu i uruchomić za Ciebie koparki.
Możesz także chmurować kopalnie bitcoinów, chociaż te transakcje są zwykle oszustwami.Obie opcje są również o wiele mniej przyjemne niż uruchamianie sprzętu!
 

Nasze Usługi

1. Zupełnie nowa sprzedaż górników
2. Używane usługi testowania i naprawy górników
3. Wykorzystane źródła górników
4. Responsywna odpowiedź
5. Profesjonalna wiedza w zakresie górnictwa
6. Dostępna usługa Dropshipping

DOGE Bitmain Antminer Apw3++ 0DOGE Bitmain Antminer Apw3++ 1DOGE Bitmain Antminer Apw3++ 2

FAQ

1. Jak mogę Ci zaufać?
Odp.: możemy zrobić dla ciebie Escrow, o ile chcesz zapłacić opłatę transakcyjną.
 
2. Jeśli moi górnicy nie działają, co mogę zrobić?
Odp.: wszyscy górnicy zostaną przetestowani przed wysyłką.Przejrzymy zespół i pomożemy rozwiązać problem dotyczący problemów programistycznych.W przypadku dużej ilości zapewnimy zapasowe akcesoria, takie jak tablica kontrolna, tablica rozdzielcza, które można natychmiast wymienić.Więcej rabatów można negocjować.
 
3. Czy wydobycie nadal się opłaca?
O: Trudno powiedzieć.
 
4. Jakie modele są najlepsze?
O: To zależy.Koszt energii elektrycznej, budżet, znajomość rynku itp. to elementy, które należy wziąć pod uwagę.
 
Więcej pytań do omówienia.

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : +008615627936002